389

سیدورف سرمربی آینده مونیخ 1860 نخواهد بود!

جمعه 26 آذر 1395، 11:56 ب.ظ ، 11 ماه و 11 روز 22 ساعت و 3 دقیقه قبل

کلارنس سیدورف بازیکن نام آشنای سال های دور میلان، در ورزشگاه آلیانز آرنا دیده شد.

Fussball.ir:

کلارن سیدورف بازیکن نام آشنای سال های دور میلان، در ورزشگاه آلیانز آرنا دیده شد. کلارن سیدورف امشب در حالی از نزدیک دیدار مونیخ 1860 را از نزدیک تماشا می کرد که با وجود وضعیت نه چندان جالب این و اخراج سرمربی تیم، شایعات زیادی از حضور چهره ای مشهور به عنوان سرمربی آینده تیم خبر می دادند.

به گزارش sport1، سیدورف که اخیرا به عنوان سرمربی تیم شنزن انتخاب شده، امشب در کنار حسن ایسمایک از نزدیک مسابقه تیم های مونیخ 1860 و هایدنهایم را تماشا کرده است. پیتر کاستالت، رئیس باشگاه مونیخی، با لحنی طنز به خبرنگاران گفت:

او فقط می خواسته یک بازی خوب ببیند، او دوست خانوادگی ایسمایک است.

کاسالت، همچنین در مورد وضعیت سرمربی آینده تیم از اعلام نام سرمربی آینده تیم خودداری کرد، و گفت، سرمربی تیم روز دوشنبه رسماً اعلام می شود. سرمربی شیرها، کاستا رونیائیچ ماه گذشته پس از کسب نتایج ضعیف از سمت خود برکنار شده بود. منابع موثق از ویتور فرییرا به عنوان سرمربی آینده شیرهای مونیخ خبر می دهند.

فرییرای 48 ساله، در حال حاضر بدون تیم است، وی تابستان سال جاری به همکاریش با تیم فنرباحچه ترکیه پایان داده بود. این مربی پرتغالی، پیش از این هدایت تیم های پیرائوس یونان، الاهلی عربستان و همچنین پورتو را بر عهده داشته است.


کد:27912
نظرات
3
  • تورو خدا یه مرربی خوب بیارین یه مربی با کاریزما
  • الان فرییرا کیه ؟؟
  • اصلا به درد ما نمیخوره باید هر چی زودتر یه سرمربی عالی بیاریم یه چند تا خرید خوبم داشته باشیم هنوزم امید هست واسه اومدن به لیگ اصلی
برای ارسال نظر ورود و یا ثبت نام نمایید.
مقاله
آخرین ارسال ها