338

ورنر: فقط سعی دارم اعتماد سرمربی را پاسخ دهم

شنبه 11 شهریور 1396، 01:51 ق.ظ ، 3 ماه و 15 روز 5 ساعت و 4 دقیقه قبل

تیمو ورنر به درخشش خود ادامه می دهد

Fussball.ir:

تیمو ورنر مهاجم جوان و گلزن لایپزیگ به روند رو به رشد خود در تیم ملی آلمان نیز ادامه می دهد. به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان ورنر که زننده یکی از گلهای آلمان مقابل چک بود در پایان بازی گفت:

من بسیار بسیار خوشحال هستم در مورد گل اول ما، مخصوصا زمانی که شما بدانید آن یک بازی سخت بوده است. من فقط سعی می کنم با گلزنی اعتماد سرمربی را پاسخ دهم. شاید امروز در ارسال پاس نهایی موفق عمل نکردیم اما به طور کلی بازی را در کنترل داشتیم و شایسته این نتیجه بودیم. 


کد:47221
نظرات
2
  • ورنر و فیلیپ در آینده شانس خوبی دارن برای بازی در نوک خط حمله آلمان.حتی سلکه هم میشه به عنوان یک گزینه بهش نگاه کرد.ولی در پست هافبک هجومی آلمان بعد از اوزیل ،گوتزه رو داشت که افت کرده.مکس میر داشت که اخیرا در روند پیشرفتش مشکلاتی براش پیش اومده آرنولد هست که سطحش تفاوت زیادی با اوزیل داره و ضمنا در پست 6خیلی بهتره.هابرر هست که تفاوت سطح زیادی داره با اوزیل.و فقط گورتسکا هست که شانس بازی در پست هافبک هجومی رو داره که البته بیشتر به عنوان هافبک میانی به کار گرفته میشه.حتی میشه به عنوان هافبک تدافعی ازش استفاده کرد و سطحش هم نسبت به اوزیل پایین تر.هر چند فرم فوق العاده خوبی داره.آلمان باید بابت این پست فکری بکنه.کسی نیست که اوزیل به چالش بکشه.مولر هم که سابقه بازی در این پست داره افت کرده.فقط دراکسلر هست که فعلا بیشتر به عنوان وینگر مورد استفاده قرار میگیره.
    شنبه 11 شهریور 1396، 03:50 ق.ظ
  • فقط ورنر این شانسو داره بٍ همراه تیم ملی بره جام جهانی.
    سه‌شنبه 14 شهریور 1396، 12:19 ب.ظ
برای ارسال نظر ورود و یا ثبت نام نمایید.
مقاله
آخرین ارسال ها