238

انتقاد فوگتس از نمایندگان اروپایی بوندس لیگا

جمعه 31 شهریور 1396، 10:57 ب.ظ ، 2 ماه و 24 روز 7 ساعت و 56 دقیقه قبل

برتی فوگتس، سرمربی سابق آلمان از عملکرد تیم های آلمانی حاضر در رقابت های اروپایی انتقاد کرد.

Fussball.ir:

در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا که هفته پیش برگزار شد بایرن مونیخ برابر اندرلخت تنها پیروزی نماینده های آلمان در اروپا را رقم زد. در مقابل، بوروسیا دورتموند از تاتنهام باخت(1 -3 )، کلن از آرسنال با همین نتیجه مشابه شکست خورد، هوفنهایم برابر اسپورتینگ براگا بازی را دو بریک واگذار کرد، لایپزیک در اولین رقابت اروپایی اش موناکو را متوقف کرد(1-1نتیجه) و در آخر هرتابرلین مقابل اتلتیکو بیلبائو با نتیجه بدون گل عملکرد نه چندان جالب نماینده های اروپایی آلمان را کامل کرد.

به نقل از tz، برتی فوگتس در گلایه از این نتایج گفت:

بوندسلیگا آسیب دیده، زیرا نماینده های آن از جدیت لازم در اروپا برخوردار نیستند این شما را تهدید به از دست دادن جایگاه خود می کند. فقط بایرن در 5 ساله اخیر نتایج لازم و موفقی به دست آورد.

فوگتس اتحادیه فوتبال اروپا را تا حدی مقصر می داند چرا که لیگ اروپا جذابیت چندانی برای تماشاگران ندارد:

این رقابت ورزشی(لیگ اروپا) جذابیتی ندارد. قبلا که تیم های دوم و سوم در این مسابقه شرکت می کردند،کیفیت بسیار بالاتر بود. گاهی اوقات حتی تیم هفتم هم واجد شرایط این رقابت می شود.

گرد آورنده: علی مرادی


کد:47650
مطالب مرتبط
1
نظرات
2
  • بوندسلیگا آسیب دیده، زیرا نماینده های آن از جدیت لازم در اروپا برخوردار نیستند این شما را تهدید به از دست دادن جایگاه خود می کند. فقط بایرن در 5 ساله اخیر نتایج لازم و موفقی به دست آورد
برای ارسال نظر ورود و یا ثبت نام نمایید.
مقاله
آخرین ارسال ها